Lectii grup > Dansuri populare Bucuresti Adulti/Miri

 • Scoala de Dans DAnceTime
 • Scoala de Dans DAnceTime
 • Scoala de Dans DAnceTime
 • Scoala de Dans DAnceTime
 • Scoala de Dans DAnceTime

nu lasa pe maine ce poti face azi

Pentru voi sau nunta voastra DAnce Time furnizeaza inca din anul 2005 lectii de dans popular cu instructori dansatori profesionisti pedagogi calmi si cu rabdare.

 • Sunt in formare si aceste doua grupe de 10 persoane numai cu dansuri populare:

  Grupa 5 – dansuri populare pentru incepatori nivelul 1, grupa in formare orar luni si miercuri de la 18:00, debut din iulie 2024. Pentru inscriere va rugam sa ne apelati. Numarul maxim pe grupa este 10 locuri.

  Grupa 6 – cursuri dans popular romanesc pentru incepatori nivelul 1 – grupa in formare, orar vineri de la 18:00 si sambata de la 14:00, debut din iulie 2024. Pentru inscriere va rugam sa ne apelati. Numarul maxim pe grupa este 10 locuri.

  Pentru participare la orele de grup/particulare :

  • pasul a) rezerva locul telefonic b) finalizezi inscrierea prin completarea formularului  si prin achitarea taxei de curs.  pasul c) incepi ulterior dansul.

  Pentru a fi anuntat despre noi cursuri de dans la DAnceTime  in grupe de 10 persoane, cu alt program decat cel de mai sus  << scrieti-ne aici-click si completati formularul. Din 2 in 2 saptamani incepem noi grupe- click>>

 • Cursurile de grup la DAnce Time sunt tinute in grupe cu 10 persoane, cu trainerii- dansatori profesionisti, calmi si cu rabdare in sali de dans excelente, fara praf si inghesuiala (imagini foto mai jos). Inveti sa joci! Poti face chiar un cadou abonamentul de dans impreuna cu voucherul nostru.

Cat timp se pot urma lectii populare la Dance Time? Cel putin un an, sunt 5 module in total. Fiecare modul are durata 6 saptamani / 12 sedinte si continua pe aceiasi structura a modulelor  cu urmatoarele niveluri-incepatori 2, intermediari, avansati. Frecventa este de 2 ateliere dansuri populare – 2 h/saptamana.

Locul desfasurarii: adresa & contact aici – click. Cursurile se pot tine la sala de dans si la domiciliu/birou/sediul companiei dvs.

Cursuri de dans popular - Foto din Scoala de dansuri DanceTime
Conditii si prezentare fotografie generala–Scoala de Dans DAnceTime -dansuri populare in Bucuresti

Numar de participanti! Ca sa inveti consideram ca numarul optim de persoane la un curs de dans popular este 10.  Nu trebuie sa aveti pereche pentru a participa la cursul de dans popular in grup si nici la celelalte cursuri latino&de societate (exceptie Tango argentinian) organizate pe metoda de predare Dance Time.

dansuri-populare

ALTERNATIVA LA ORELE DE GRUP este lectia particulara cu orar flexibil agreat impreuna. Cursurile particulare se pot desfasura aproape in orice perioada a anului, au un program flexibil agreat de comun acord. Daca nu ai partener si vrei sa inveti si mai repede direct de la profesor alege acest curs privat-intensiv, dedicat tie!  Detalii aici …

Durata cursului, costuri, modalitati de plata

Abonament LOTUS: include un modul complet de 12 sedinte/ 6 saptamani/ taxa 850 lei 790 lei (promo pentru cupluri,pentru inscrieri intre 01.07.2024 – 06.07.2024 poti beneficia de o saptamana extra sau de acest tarif promo). La cerere se poate achita in 2 transe egale, avans 50% si diferenta pana la 2 saptamani de la inceperea cursului.

Daruieste unui prieten sau daruieste-ti tie un cadou altfel, un curs de dezvoltare personala motrica – un curs de dans si accesibil pentru oricine. Scoala iti poate da un voucher tipizat… info la Scoala de Dans DanceTime.voucher dancetime

Te asteptam la joc si voie buna!!

Cursuri de dans popular Bucuresti – Dansuri populare Bucuresti – Scoala de Dans si bune maniere Dance Time!  Necesarul tau zilnic de miscare+relaxare pentru petreceri si dans.

Data actualizarii:03.07.2024