Lectii grup > Dansuri populare Bucuresti Adulti/Miri

  • Scoala de Dans DAnceTime
  • Scoala de Dans DAnceTime
  • Scoala de Dans DAnceTime
  • Scoala de Dans DAnceTime
  • Scoala de Dans DAnceTime

Pentru voi sau nunta voastra DAnce Time furnizeaza inca din anul 2005 lectii de dans popular cu instructori dansatori profesionisti pedagogi calmi si cu rabdare. Aceste cursuri de dans popular particulare unde esti doar tu in sala iar orarul este agreat impreuna, flexibilitatea programului fiind mai mare, cat si ceea ce se doreste a invata.

  • In clipa de fata oferim numai lectii particulare cu program flexibil, aceste lectii se desfasoara seara, la pranz sau dimineata. Click pentru detalii. 

  • Daca preferi sa fi anuntat despre noile grupe ce dorim sa le formam << scrieti-ne pe office @ dancetime.ro iar noi va vom putea anunta despre noile grupe ce incep in curand; click >> Cursurile de grup la DAnce Time sunt tinute in grupe cu 10 persoane, cu trainerii- dansatori profesionisti, calmi si cu rabdare in sali de dans excelente, fara praf si inghesuiala (imagini foto mai jos). Inveti sa joci! Poti face chiar un cadou abonamentul de dans impreuna cu voucherul nostru.

Doua sedinte pot fi recuperate daca se pierd. 

Locul desfasurarii:  la sala de dans din fotografii si la domiciliu/birou/sediul companiei dvs.

Cursuri de dans popular - Foto din Scoala de dansuri DanceTime
Conditii si prezentare fotografie generala–Scoala de Dans DAnceTime -dansuri populare in Bucuresti

Numar de participanti! Ca sa inveti consideram ca numarul optim de persoane la un curs de dans popular este 10.  Nu trebuie sa aveti pereche pentru a participa la cursul de dans popular in grup si nici la celelalte cursuri latino&de societate (exceptie Tango argentinian) organizate pe metoda de predare Dance Time.

dansuri-populareCursurile particulare se pot desfasura aproape in orice perioada a anului, au un program flexibil agreat de comun acord. Daca nu ai partener si vrei sa inveti si mai repede direct de la profesor alege acest curs privat-intensiv, dedicat tie!  Detalii aici …

si

Grupa 11 – de weekend, cursuri de dans popular incepatori nivelul 1 – pentru adulti si miri, orar vineri de la 19:00 si sambata de la 11:00. Verifica locurile disponibile telefonic.

Grupa 8 –  cursuri de dans popular incepatori nivelul 1 – grupa de dansuri populare pentru adulti si miri, orar luni si miercuri, de la 20:00. Disponibilitate locuri – 2 locuri din 10.

Grupa 5 – cursuri de dans popular incepatori nivelul 1 – grupa de dansuri populare pentru adulti si miri, orar marti si joi, de la 20:00. Mai avem disponibile 2 locuri din 10.

Pentru participare la orele de grup/particulare :

  • pasul a) rezerva locul telefonic (din motive ce nu tin de noi am decis ca vom tine rezervarea 24 ore -maxim 48 ore) b) finalizezi inscrierea, achiti abonament sau avans in numerar sau prin transfer bancar. Semnezi formular de inscriere la sediu si binenteles ca poti si sa vizionezi o lectie cand vii la inscriere ca sa te convingi de calitatea serviciilor DanceTime pasul c) incepi ulterior dansul.

Pentru a fi anuntat despre noi cursuri de dans la DAnceTime  in grupe de 10 persoane, cu alt program decat cel de mai sus  << scrieti-ne aici-click si completati formularul. Din 2 in 2 saptamani incepem noi grupe- click>>

ALTERNATIVA LA ORELE DE GRUP este lectia particulara cu orar flexibil agreat impreuna. Detalii aici …

Cat timp se pot urma lectii populare? Cel putin un an, sunt 5 module in total.

nu lasa pe maine ce poti face azi

Fiecare modul are durata 7 saptamani / 14 sedinte si continua pe aceiasi structura a modulelor  cu urmatoarele niveluri-incepatori 2, intermediari, avansati. Frecventa este de 2 ateliere dansuri populare – 2 h/saptamana.

Durata cursului, costuri, modalitati de plata

Abonament LOTUS – 699- 630 lei pentru modul de 14 sedinte/7 saptamani, tarif valabil pentru achitare si inscriere azi &maine. Inscrierile si achitarea abonamentelor se fac printr-o vizita la scoala de dans sau prin virament bancar. La cerere se poate achita in 2 rate, avans si diferenta pana la 2 saptamani de la inceperea cursului.

Abonament DELFIN – 360 lei – 8 sedinte/ 4 saptamani.

Daruieste unui prieten sau daruieste-ti tie un cadou altfel, un curs de dezvoltare personala motrica – un curs de dans si accesibil pentru oricine. Scoala iti poate da un voucher tipizat… info la Scoala de Dans DanceTime.voucher dancetime

Te asteptam la joc si voie buna!!

Cursuri de dans popular Bucuresti – Dansuri populare Bucuresti – Scoala de Dans si bune maniere Dance Time!  Necesarul tau zilnic de miscare+relaxare pentru petreceri si dans.

Data actualizarii:15.02.2018