Servicii cu dansatori

Servicii cu dansatori profesionisti pentru nunta ta sau petrecerea ta/a companiei tale, lectii de dans petreceri tematice cu grupuri, entertainment si voie buna cu Dance Time.

Suntem tineri, dinamici, cu prezenta de spirit dar si fizica, ne place ceea ce facem si avem tot ce ne trebuie pentru ca evenimentul organizat de Dumnevoastra sa fie un succes total. Tarifele sunt variabile si negociabile numarul de numarul de perechi contractat (intre 2-10 perechi), dansurile solicitate, experienta valorica a dansatorilor, costumatie si tematica petrecerii. Suntem dansatori profesionisti cu experienta intre 10-15 ani in artadansului castigata prin participari la competitii nationale si internationale de dans sportiv, prin cursurile de dans organizate dar si prin prisma diferitelor evenimente la care am participat (petreceri de Craciun, receptii, petreceri private, nunti, petreceri tematice).

Tipuri de dansuri. Dansatori profesionisti (perechi sau formatie). 

– dansuri de societate si dansuri latino-americane;

– dansuri orientale,

– can-can, cabaret, swing, charleston, samba de brazilia … peste 15 dansuri+costume autentice specifice fiecarui dans (de ex costume cu pene la samba de brazilia etc).

– NOU: Dansatori dans popular romanesc.

– NOU: Dansatori flamenco (dans pe muzica cu acompaniament muzical live), cu posibilitatea de a aduce dansatori de peste hotare (Argentina/Spania).

La cererea putem pune la dispozitie poze si materiale filmate de la evenimentele la care am participat pentru partenerii nostri: La Farge-Romcim, Fujitsu-Siemens, Petrom, Hotel Mariott, Hotel Hilton, Ateneul Roman, Crier Media Group, Casa de Productie Castel si Complexul Comercial Feeria.