Actulizare @ FEBRUARIE 2024! Dance Time organizeaza de mai bine de 18 ani, pentru persoane single si cupluri lectii de dans particulare cu orar flexibil,obiective flexibile si instructor personal. Cu noi inveti dansuri utile si frumoase, scapi de kg in plus, te relaxezi si te dezvolti personal, intr-un cadru profesionist si dinamic. Suna pentru stabilirea unei vizite. Contact 0726 328 891 (l-s 10-20)

voucher-cadou-cursuri-de-dans

Foto unde se tin cursuri de dansFoto receptie cursuri de dans DanceTimeDansuri pentru copii Bucuresti

Oferim lectii de dans particulare ONE TO ONE cu orar flexibil 09-22, obiective flexibile (invatare, extra miscare, tonul muscular, slabire), dansuri flexibile si abonamente ce pot fi inghetate. Acest curs de dans privat poate fi si o idee de cadou, chic.

 

Esentele tari se tin in sticle mici … spune o bine cunoscuta vorba. Aceasta este si esenta lectiilor private de dans social pentru adulti sau miri tinute de catre DAnceTime incepand cu anul 2005.

AVANTAJELE TALE ALEGAND ACEST CURS DE DANS PARTICULAR.

Avantajele ce ti le oferim sunt: program si numarul de sedinte flexibil saptamanal (intre 1-4 sedinte); rezultate vizibile mult mai rapid, posibilitatea de a alege ce dansuri studiezi din 30 stiluri, pastrarea tonusului muscular sau slabire, prin metoda cardio dance adaptabila tie. Imbini o activitate sportiva eleganta – dansul – cu miscarea.

CUM SE PROCEDEAZA PENTRU INSCRIERE: In cadrul unei intalniri preliminare alegem pachetul personalizat potrivit nevoilor – obiectivelor tale, numarul de ore din abonament, data/ora de incepere a sedintelor si locul de desfasurare (la noi / la tine acasa).

telefon scoala de dans dancetime sector 1 - 2 Contact – 0726 328 891  – apelabil intre orele 10.00 – 20.00 si sambata 10.00 – 18.00. 

Lectiile particulare premium, personalizate si flexibile, de la DAnceTime sunt ideale pentru oameni fara partener si cupluri.

 

INCEPE SA TE MISTI PE ORICE STIL DE DANS CU DANCETIME – ALEGI SA INVETI DIN PESTE 30 DE TIPURI: dansuri de ballroom & dansuri latino & sportiv, Tango Argentinian, Salsa, Bachata, dansuri populare romanesti (da, chiar si dansuri populare romanesti gasesti la DAnceTime)

RITMUL LECTIEI POATE FI SOFT/RELAXANT SAU CARDIO DANCE! 

Indiferent de nivelul tau (incepator sau intermediar/avansat) poti invata sau aprofunda peste 15 dansuri latino-americane, 20 dansuri populare, 5 dansuri de societate, dansuri de club latino precum si dansuri sportive: Tango Argentinian, Vals lent, Merengue, SalsaVals vienez, Samba, Rock`n`roll, Cha-cha-cha, Bachata,Tango european, Rumba, Passo-Doble si chiar Flamenco. Ritmul lectiei poate fi soft sau de cardio dance!!

Tipuri de abonamente – lectii de dans particulare personalizate:

Abonamentul Lotus Fun&Joy* – miscare si dans in mod frecvent – sunt abonamente de 24 sedinte, 36 sedinte, 48 sau 96 sedinte – includ reduceri si lectii bonus. Ele sunt potrivite pentru miscare in mod frecvent, imbinarea utilului cu placutul si ca sa nu mai stati niciodata pe scaun la petreceri, baluri, nunti sau diferite evenimente sociale. Cu aceste pachete va vom invata peste 25 stiluri de dans (latino,salsa, de societate, tango, vals, bachata, disco, populare sau dans modern) sau puteti folosi aceste pachete pentru nunta dumnevoastra invatand coregrafii personalizate si colaje. In plus “Lotus” include sugestii pentru diete si lectii de dans cu randament crescut pentru un tonus excelent. Daca sunteti in forma fizica putem suplimenta durata sedintei cu 30 sau 60 minute.

Cine te indruma? Instructorii DAnceTime iti vor acorda toata atentia si avansezi!

 Ca si pregatire suntem fosti si actuali dansatori profesionisti de concursuri de dans sportiv nationale/ internationale. Daca ai nevoie de un instructor cu rabdare si calm sau unul dinamic si adaptabil la noi il gasesti! Echipa DAnceTime ofera servicii cu dans&dansatori din anul 2005, pentru orice eveniment din viata dvs-nunta, botez, party pentru ca dvs sa nu mai stati pe scaun niciodata, decat dupa ce ati obosit de la dansat.

img_20180502_144452
Daca si tu inca mai stai pe scaun vino in Studioul DAnceTime special amenajat pentru cursuri de calitate cu personal calm si cu rabdare.

 

telefon scoala de dans dancetime sector 1 - 2  Contact:

Daca doresti sa urmezi un curs de dans la DanceTime apeleaza numarul de telefon al scolii, 0726328891, oricand de luni pana vineri intre orele 10.00-20.00 si sambata 10.00-18.00.

Vom agrea impreuna o intalnire in care planificam si totodata putem finaliza inscrierea completand formular contract si achitand taxa de abonament. Dupa finalizarea intalnirii si a inscrierii va asteptam la inceperea lectiilor. Politica scolii: NOTA 1:  Nu vom face programari telefonice de lectii fara sa fie finalizata inscrierea. Nota 2: anularea si reprogramarea unei intalniri se face cu minim 24 ore, in caz contrar sedinta poate fi considerata efectuata.

lectii particulareeticheta_verde_text2eticheta_auriu-text2

LOCUL DE DESFASURARE: Acest curs de dans personalizat si particular se poate tine in cele 2 sali de dans ale scolii sau la domiciliul/biroul dvs (in anumite perioade ale anului – info telefonic).

lectii de dans particulare -miscare,relaxare

Aceste lectii de dans se adreseaza tuturor categoriilor sociale, fie ca sunt studenti, manageri, doctori, avocati, oameni de afaceri, parinti si/sau copii lor. DanceTime se adreseaza tuturor celor vor sa invete dans social, sa faca dezvoltare personala si sau miscare fara sa ridice greutati in sala de fitness. DanceTime se adreseaza si celor ce doresc sa isi consolideze relatia de cuplu. Fiind ore private totul va fi personalizat si adaptat nivelului dvs., nu conteaza daca ai 2 picioare stangi sau esti avansat intr-ale dansului.

Lectii necesare recomandate –  intre 2 si 4 sedinte/saptamana.

PROGRAMUL este adaptabil tie, flexibil saptamanal si se agreaza de comun acord seara, dupa amiaza sau sambata intre orele 9–22.00 si 10–16.00 (sambata).

Urmati lectii particulare de dans de la DAnceTime si atingeti alte obiective in afara invatarii cum ar fi miscare, slabire, tonus muscular fara a ridica greutati la sala de fitness, consolidarea relatiei de cuplu, cat si pentru a nu mai sta niciodata pe scaun in club sau la oricare alta petrecere/eveniment/nunta invatand repede.

Cursuri de dans DanceTime. Logo.

 

NOTA: Oferim posibilitatea de inghetare a abonamentului daca vei merge in concediu, nu vei pierde nici o sedinta.

NOTA: Consultanta gratuita si oferte personalizate oferim in cadrul unei intalnirii si vizite la studioul nostru din zona Perla-Dorobanti.
incepe din timp valsul mireseiAchitarea lectiilor se face in avans la inscriere, cu cateva zile inainte de incepere (numerar sau virament bancar date de cont in pagina de contact). Anularea si reprogramarea unei lectii se face cu 24 ore inainte.

 nu lasa pe maine ce poti face aziCALCAT PE PICIOR CU TEXT Lectii de dans particulare – Scoala de Dans DANCETIME – Curs de dans personalizat