DANCETIME: Lectii particulare la noi sau la domiciul tau, cu dansuri flexibile, orar flexibil 10-22 si abonamente flexibile. ABCD-ul dansului inveti sau te perfectionezi cu DAnceTime. PROMO IN CURS AZI!

Foto unde se tin cursuri de dans Foto receptie cursuri de dans DanceTime

Esentele tari se tin in sticle mici … spune o bine cunoscuta vorba. Aceasta este si esenta lectiilor private de dans social pentru adulti, miri, nasi, cavaleri sau d-nisoare de onoare tinute de catre DAnceTime pe baza unei metode de predare avansate prin care inveti de 2-3 ori mai repede si te bucuri de un program flexibil agreat impreuna intre 10:00-22:00. Oferim posibilitatea de inghetare a abonamentului daca vei merge in concediu, nu vei pierde nici o sedinta.

Cursuri de dans DanceTime. Logo.

NOUTATI LA 03 MARTIE 2020: OFERTA PROMOTIONALA IN FEBRUARIE 2020 PENTRU ADULTI INCEPATORI: 10 – 19% PENTRU TOATE PACHETELE ABONAMENTE DE NIVELUL INCEPATORI, PROMO VALABILA INTRE 03.03.2020 – 15.03.2020, in functie de abonament, locul de desfasurare (la noi / la tine acasa), numarul de ore din pachete si orele de desfasurare a sedintelor. Alege impreuna cu noi pachetul personalizat ce ti se potriveste in functie de obiectivele tale. Bucura-te si de un program flexibil agreat impreuna. Lectiile le poti incepe oricand in urmatoarele 60 de zile.

Ideale pentru perechi smart si oameni fara partener, miri&nasi sau adulti ce stiu ce vor. La noi poti sa vii si fara partener de dans!

 

2) INCEPE SA TE MISTI PE ORICE STIL DE DANS LA DANCETIME – ALEGI SA INVETI DIN PESTE 30 DE TIPURI: dansuri de ballroom & dansuri latino & sportiv, Tango Argentinian, Salsa, Bachata, dansuri populare romanesti (da, chiar si dansuri populare romanesti gasesti la DAnceTime)

3) Cine te indruma? Fosti si actuali dansatori profesionisti pedagogi calmi si cu rabdare, campioni in dans. Stabileste o intalnire cu noi la studio pentru imbunatatirea calitatilor tale de dansator/e. Important – despre participare. La noi poti veni fara partener/a!

img_20180502_144452
Daca si tu inca mai stai pe scaun vino in Studioul DAnceTime special amenajat pentru cursuri de calitate cu personal calm si cu rabdare.

ALTE AVANTAJE: Participi la lectiile particulare la Dance Time si te bucuri si de alte avantaje: avansezi de 2-3 mai repede,  poti alege impreuna cu noi dansurile studiate (un stil anume sau mai multe), faci dezvoltarea personala non-formala si in acelasi timp poti sa iti dezvolti sau iti pastrezi tonusul muscular scapand de kg in plus. Imbini o activitate eleganta cu o activitate practica dar si cu miscarea prin dans, la un program flexibil agreat impreuna, sali de dans special amenajate cu dotari excelente .

telefon scoala de dans dancetime, scoala de dans sector 2Telefon de contact – 0726 328 891 – apelabil intre orele 10.00 – 20.00 si sambata 10.00 – 18.00.

LOCUL DE DESFASURARE: Lectiile se pot tine in cele 2 sali de dans ale scolii sau la domiciliul/biroul dvs (in anumite perioade ale anului – info telefonic).

lectii de dans particulare -miscare,relaxare

Aceste lectii de dans se adreseaza tuturor categoriilor sociale, fie ca sunt studenti, manageri, doctori, avocati, oameni de afaceri, parinti si/sau copii lor. DanceTime se adreseaza tuturor celor vor sa invete dans social, sa faca dezvoltare personala si sau miscare fara sa ridice greutati in sala de fitness. DanceTime se adreseaza si celor ce doresc sa isi consolideze relatia de cuplu. Fiind ore private totul va fi personalizat si adaptat nivelului dvs., nu conteaza daca ai 2 picioare stangi sau esti avansat intr-ale dansului.

Lectii necesare recomandate –  intre 2 si 4 sedinte/saptamana.

PROGRAMUL este adaptabil tie, flexibil saptamanal si se agreaza de comun acord seara, dupa amiaza sau sambata intre orele 9–22.00 si 10–16.00 (sambata).

Urmati lectii particulare de dans de la DAnceTime si atingeti alte obiective in afara invatarii cum ar fi miscare, slabire, tonus muscular fara a ridica greutati la sala de fitness, consolidarea relatiei de cuplu, cat si pentru a nu mai sta niciodata pe scaun in club sau la oricare alta petrecere/eveniment/nunta invatand repede.

Instructorii DAnceTime iti vor acorda toata atentia si avansezi! Ca si pregatire suntem fosti si actuali dansatori profesionisti de concursuri de dans sportiv nationale/ internationale. Daca ai nevoie de un instructor cu rabdare si calm sau unul dinamic si adaptabil la noi il gasesti! Echipa DAnceTime ofera servicii cu dans&dansatori din anul 2005, pentru orice eveniment din viata dvs-nunta, botez, party pentru ca dvs sa nu mai stati pe scaun niciodata,decat dupa ce ati obosit de la dansat.

DESPRE DANSURILE IN CARE POTI SA TE INITIEZI. RITMUL LECTIEI POATE FI SOFT SAU CARDIO DANCE! 

Indiferent de nivelul dumnevoastra (incepator sau intermediar/avansat) puteti invata sau aprofunda peste 15 dansuri latino-americane, 20 dansuri populare, 5 dansuri de societate, dansuri de club latino precum si dansuri sportive: Tango Argentinian, Vals lent, Merengue, SalsaVals vienez, Samba, Rock`n`roll, Cha-cha-cha, Bachata,Tango european, Rumba, Passo-Doble si chiar Flamenco. Ritmul lectiei poate fi soft sau de cardio dance!!

Tipuri de abonamente – lectii particulare personalizate:

Abonamentul Lotus Fun&Joy* – miscare si dans in mod frecvent -sunt abonamente de 24 sedinte, 36 sedinte, 48 sau 96 sedinte – includ reduceri si lectii bonus. Ele sunt potrivite pentru miscare in mod frecvent, imbinarea utilului cu placutul si ca sa nu mai stati niciodata pe scaun la petreceri, baluri, nunti sau diferite evenimente sociale. Cu aceste pachete va vom invata peste 25 stiluri de dans (latino,salsa, de societate, tango, vals, bachata, disco, populare sau dans modern) sau puteti folosi aceste pachete pentru nunta dumnevoastra invatand coregrafii personalizate si colaje. In plus “Lotus” include sugestii pentru diete si lectii de dans cu randament crescut pentru un tonus excelent. Daca sunteti in forma fizica putem suplimenta durata sedintei cu 30 sau 60 minute.

Oferim posibilitatea de inghetare a abonamentului daca vei merge in concediu, nu vei pierde nici o sedinta.

Consultanta gratuita si oferte personalizate oferim in cadrul unei intalnirii si vizite a studioului nostru din zona Perla-Dorobanti.
incepe din timp valsul mireseiAchitarea lectiilor se face in avans la inscriere, cu cateva zile inainte de incepere (numerar sau virament bancar date de cont in pagina de contact). Anularea si reprogramarea unei lectii se face cu 24 ore inainte.

 nu lasa pe maine ce poti face aziCALCAT PE PICIOR CU TEXT Lectii particulare de dans – pagina actualizata la 04.02.2020