Politica de confidențialitate

Cine suntem si cum ne puteti contacta

SC Diferit Consulting SRL, J40 /6272/05, CUI 17440120.

Adresa site-ului web este: https://www.scoala-de-dans.ro

E-mail: office@dancetime.ro

Ce date personale colectam si de ce le colectam

Formular de contact

Ne puteti contacta pe email la adresa office@dancetime.ro. Prin intermediul acestor formulare de contact dvs. ne furnizati in mod voluntar numele, adresa de e-mail si numarul de telefon. Acestea vor ramane confidentiale si nu vor fi divulgate catre terti, ele servind doar ca mijloc de comunicare intre noi si dvs. Nu veti primi reclame sau mailuri cu continut nesolicitat.

Cookie-uri

Pentru informatii privind cookie-uri si despre cum le folosim pe acest site va rugam sa vizitati pagina politica de cookies.

Cu cine partajam datele dvs.

Nu partajam datele dvs. cu terti. Nu vindem datele dumneavoastra cu caracter personal unor terte parti.

Cat timp pastram datele dvs.

Cu scopul de a va oferi cele mai bune servicii pastram datele dvs. 2 ani de la ultima interactiune.

Ce drepturi aveti asupra datelor dvs.

Ne puteti cere oricand sa stergem toate datele personale pe care le detinem despre dvs. Acestea nu includ datele pe care suntem obligati sa le pastram in scopuri administrative, juridice sau de securitate.

Informatii suplimentare

Cum va protejam datele

Asiguram securitatea datelor dvs. personale prin implementarea urmatoarelor masuri tehnice: folosim o conexiune securizata (HTTPS) intre dispozitivele dvs. si site-ul nostru; pastram datele colectate pe servere securizate si asiguram redundanta stocarii acestora.

Actualizari ale politicii de confidentialitate

Ne rezervam dreptul de a actualiza si modifica aceasta politica privind prelucrarea datelor personale.

Data ultimei actualizari: 04 ianuarie 2024.